Bestuur Limburg

Vuylsteke Marc
Voorzitter en lid van Raad van Bestuur VLOFIN

marc.vuylsteke@hechtel-eksel.be
financieel beheerder gemeente Hechtel-Eksel
Overpelterbaan 45
3941 Hechtel-Eksel
011 73 01 60

Lafosse Filip
Ondervoorzitter

filip.lafosse@herk-de-stad.be
financieel beheerder stad en OCMW Herk-de-Stad
Pikeleerstraat 14
3540 Herk-de-Stad
013 38 03 26      

Mulders Joke

Secretaris

 

Thonon Hilde
Secretaris

joke.mulders@zutendaal.be
financieel beheerder gemeente- en OCMW Zutendaal
Oosterzonneplein 1
3690 Zutendaal
089 62 94 36

hilde.thonon@borgloon.be
financieel beheerder stad Borgloon
Speelhof 10
3840 Borgloon
012 67 36 81 

Rits Susy
Penningmeester

 

 

Vander Mierde Erik

Penningmeester

susy.rits@ocmwleopoldsburg.be
financieel beheerder OCMW Leopoldsburg
Koningin Astridlaan 44
3970 Leopoldsburg
011 34 02 33

erik.vandermierde@bocholt.be
financieel beheerder gemeente en OCMW Bocholt
Dorpsstraat 16
3950 Bocholt
089 20 19 48 

Leden
 

 
Aerts Mia

mia.aerts@genk.be
financieel beheerder stad Genk
Semmestraat 60
3511 Hasselt-Kuringen
011 22 78 61

Vandael Willy

 willy.vandael@ocmwhasselt.be
financieel beheerder OCMW Genk
Turfstraat 160
3600 Genk

011 30 81 11                                                                          

Rondelez Helen helen.rondelez@ocmwbilzen.be
financieel beheerder OCMW Bilzen 
Schuttenbergstraat 9 
3665 As                                          
Aerts Monique

monique.aerts@diepenbeek.be
financieel beheerder gemeente Diepenbeek
Dorpsstraat 14
3590 Diepenbeek
011 35 02 51                                                                      

Francois Bart

bart.francois@peer.be
financieel beheerder gemeente Peer
Rapertingenstraat 9
3500 Hasselt
011 61 07 16 

Henrix Ivo

ivo.henrix@zonhoven.be
financieel beheerder gemeente Zonhoven
Putvennestraat 131
3500 Hasselt
011 81 05 30