Raad van Bestuur


 

Dagelijks bestuur

Herwig Hoskens
Voorzitter
Gemeente Lille 
voorzitter@vlofin.be

Tom Gevaert
Ondervoorzitter
gemeente Beernem
tom.gevaert@vlofin.be

 

Martin De Wilde
penningmeester
Gemeente Destelbergen
martin.dewilde@destelbergen.be

Peter Pille
adjunct-penningmeester

stad Menen
peter.pille@menen.be

Bob Vanfraechem
secretaris
OCMW Overijse
bob.vanfraechem@ocmw.overijse.be

Marc Vuylsteke 
adjunct-secretaris
Gemeente Hechtel-Eksel
marc.vuysteke@hechtel-eksel.be

Philip Lefever 
Voorzitter werkgroep communicatie
Gemeente en OCMW Zwalm
communicatie@vlofin.be

Philip Lefever


Leden Raad van Bestuur ( naast leden dagelijks bestuur )

Namens de provincie Antwerpen:

Michel Mertens
lid raad van bestuur
Gemeente Boechout 
michel.mertens@boechout.be

Ann Gods
lid raad van bestuur ( + verdedigingscomité )
OCMW Mechelen
ann.gods@ocmwmechelen.be

Jan Swinnen
lid raad van bestuur
OCMW Turnhout
jan.swinnen@ocmwturnhout.be

Namens de provincie Limburg:

Monique Aerts
lid raad van bestuur
gemeente Diepenbeek
monique.aerts@diepenbeek.be

 

Filip Lafosse
lid raad van bestuur
stad Herk-de-Stad 
filip.lafosse@herk-de-stad.be

Namens de provincie Oost-vlaanderen:

Virginie Meurisse
lid raad van bestuur 
Gemeente De Pinte
virginie.meurisse@depinte.be

Saskia Van Cauwenberghe
lid raad van bestuur

stad Oudenaarde
saskia.van.cauwenberghe@oudenaarde.be

Namens de provincie Vlaams-Brabant:

Katia Van Campenhout
lid raad van bestuur
Gemeente Zaventem
katia.vancampenhout@zaventem.be

 

Joos Van Droogenbroeck
lid raad van bestuur

gemeente Roosdaal
joos.vandroogenbroeck@roosdaal.be

Vanessa Rouquart
lid raad van bestuur

gemeente Dilbeek
vanessa.rouquart@dilbeek.be

 

Namens de provincie West-Vlaanderen: 

Cathy Brouckaert
lid raad van bestuur
stad Brugge
Cathy.brouckaert@brugge.be

Stefan himpens
lid raad van bestuur
stad Diksmuide
stefan.himpens@stad.diksmuide.be

Uit te nodigen leden 

Jan Pletinckx
Gemeente Grimbergen
Vlofin-vertegenwoordiger in raad van bestuur VVSG
jan.pletinckx@grimbergen.be

Piet De Rijcke
OCMW Oudenaarde
voorzitter werkgroep vorming
OCMW Oudenaarde
vorming@vlofin.be

Monique Brys
voorzitter werkgroep gewestelijke ontvangers
monique.brys@drogenbos.be

Ben Gilot 
afgevaardigde VVS
G
stafmedewerker financiën bij de VVSG
02 211 55 41
ben.gilot@vvsg.be